programma en uitslagen eerste kwalificatie ronde europa league

Programma 18 juli

thuis

uit

uitslag

Zeljeznicar,Bos

Narva Trans,Est

3-1

 

Programma 19 juli

 

thuis

uit

uitslag

Kairat Alm.Kaz

Engordany,And

7-1

Tobol Qost.Kaz

Samtredia,Geo 

2-0 

FC Irtysj,Kaz

Trakai,Lit    

0-1 

Gandzasar,Arm

Lech Poznan,Pol

2-1

KF Laçi,Alb   

Anorthosis,Cyp 

1-0 

Din.Minsk,WRu

Derry City,Ier

1-2

FC Viitorul,Roe

Lëtzebuerg,Lux

0-0

Gzira,Mlt     

Radnicki N.Ser

0-1

Molde FK,Noo

Glenavon,NIe

5-1 

Slav.Sofia,Bul

Ilves Tamp.Fin

2-1

Nõmme Kalju,Est

Stjarnan,IJs  

1-0 

Slovan Brat.Slw

Milsami Orh.Mol

5-0

Riga,Let      

CSKA Sofia,Bul

1-1

BK Häcken,Zwe 

FK Liepaja,Let

1-2

Sarpsborg,Noo 

ÍBV,IJs       

2-0

Kesla FK,Aze  

Balzan,Mal    

2-1 

Macc.Tel-Av.Isr

Ferencváros,Hon

1-0

Sjachtjor,WRu 

Conn.Quay,Wal 

2-0 

AIK,Zwe        

Sham.Rovers,Ier

1-1 

Vardar,Mac    

FC Pjoenik,Arm

0-2

Zaria Balti,Mol

Gorn.Zabrze,Pol

1-1

Ap.Limassol,Cyp

FC Stumbras,Lit

2-0 

Din.Tbilisi,Geo

Dunajska St.Slw

1-2 

Prishtina,Kos 

Fola Esch,Lux 

0-0

Zalgiris,Lit  

KÍ Klaksvík,Fae

1-1

Nordsjaell.Den

Cliftonville,NI

2-1

Niederkorn,Lux

Qäbälä,Aze    

0-0

Beitar Jer.Isr

Tsjichoera,Geo

1-2

Kopenhagen,Den

Kups Kuopio,Fin

1-1

Luftëtari,Alb

Ventspils,Let 

3-3 

FK Sarajevo,Bos

FC Banants,Arm

3-0

NK Maribor,Slo

Partizani,Alb 

2-0

FK Partizan,Ser

Rudar Pljev.Mnt

3-0

Titograd,Mnt  

B36 Tórsh.Fae 

1-2

AS Trencín,Slw

Buducnost,Mnt  

1-1 

Dundalk,Ier

Lev.Tallinn,Est

2-1 

Tre Fiori,Sma 

Rudar Vel.Slo 

0-3 

NSÍ Runavík,Fae

Hibernian,Sch 

4-6 

NK Osijek,Kro 

Petrocub,Mol  

2-1 

Coleraine,NIe 

Sp.Subotica,Ser

0-2 

Újpest,Hon    

Neftçi PFK,Aze

4-0 

NK Domzale,Slo

Siroki Br.Bos 

1-1 

Hafnarfjörd.IJs

FC Lahti,Fin  

0-0

 

Winnaars naar tweede Kwalificatie ronde Europa League met Namens Nederland AZ en Vitesse in actie

 

uitslagen eerste kwalificatie ronde europa league

programma 17 juli

thuis

uit

uitslag

Levsk.Sofia,Bul

FC Vaduz,Lie

3-2

Shkupi,Mac     

Rangers,Sch

0-0

Honvéd,Hon

Rabotnicki,Mac 

4-0

 

Programma 10 juli

thuis

uit

uitslag

FC Samtredia,Geo  

Tob.Kostanaj,Kaz  

0-1

 

Programma 11 juli

thuis

uit

uitslag

FC Banants,Arm    

FK Sarajevo,Bos   

1-2

FK Rabotnicki,Mac

Honvéd,Hon        

2-1

FC Vaduz,Lie      

Levski Sofia,Bul  

1-0

Fola Esch,Lux     

Prisjtina,Kos     

0-0

KÍ Klaksvík,Fae   

Zalg.Vilnius,Lit  

1-2

Glenavon,NIe      

Molde FK,Noo      

2-1

 

Programma 12 juli

thuis

uit

uitslag

FC Pjoenik,Arm   

Vardar,Mac       

1-0

FK Ventspils,Let 

Luftëtari,Alb    

5-0

Tsjichoera,Geo   

Beit.Jerusalem,Is

0-0

Rudar Velenje,Slo

Tre Fiori,Sma    

7-0

FK Partizani,Alb 

NK Maribor,Slo   

0-1

Kups Kuopio,Fin 

FC Kopenhagen,Den

0-1

Balzan,Mal       

Kesla FK,Aze     

0-1

FC Lahti,Fin

Hafnarfjördur,IJs

0-3

Levad.Tallinn,Est

Dundalk,Ier      

0-1

Qäbälä,Aze       

Pr.Niederkorn,Lux

0-2

Ilves Tampere,Fin

Slavia Sofia,Bul 

0-1

Trakai,Lit       

FC Irtysj,Kaz

0-0

Narva Trans,Est  

Zeljeznicar,Bos  

0-2

FK Liepaja,Let   

BK Häcken,Zwe    

0-3

Milsami Orhei,Mol

Sl.Bratislava,Slw

2-4

Neftçi PFK,Aze   

Újpest,Hon       

3-1

An.Famagusta,Cyp 

Laçi,Alb         

2-1

CS Petrocub,Mol  

NK Osijek,Kro    

1-1

Connah's Quay,Wal

Sj.Soligorsk,WRu 

1-3

Derry City,Ier   

Dinamo Minsk,WRu 

0-2

Ferencváros,Hon  

Macc.Tel-Aviv,Isr

1-1

FC Stumbras,Lit  

Apol.Limassol,Cyp

1-0

CSKA Sofia,Bul   

Riga,Let         

1-0

B36 Tórshavn,Fae 

OFK Titograd,Mnt 

0-0

Gornik Zabrze,Pol

Zaria Balti,Mol  

1-0

ÍBV,IJs          

Sarpsborg FK,Noo 

0-4

RU Lëtzebuerg,Lux

FC Viitorul,Roe  

0-2

Siroki Brijeg,Bos

NK Domzale,Slo   

2-2

Engordany,And    

Kairat Almaty,Kaz

0-3

Shamr.Rovers,Ier 

AIK,ZWE

1-0

Rud.Pljevlja,Mnt 

FK Partizan,Ser  

0-3

Bud.Podgorica,Mnt

AS Trencín,Slw   

0-2

Cliftonville,NIe 

Nordsjaelland,Den

0-1

Spar.Subotica,Ser

Coleraine,NIe    

1-1

Hibernian,Sch    

NSÍ Runavík,Fae  

6-1

Lech Poznan,Pol  

Gandz.-Kapan,Arm 

2-0

Rangers,Sch       

Shkupi,Mac       

2-0

Shkupi,Mac       

Dinam.Tbilisi,Geo

1-1

Radnicki Nis,Ser 

Gzira,Mlt        

4-0

Stjarnan,IJs     

Nõmme Kalju,Est

3-0

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media