Programma Derde kwalificatieronde Europa League (return wedstrijden)

programma 16 augustus

thuis

uit

uitslag

Kairat Alm.Kaz 

Sig.Olomouc,Tsj

1-2

AEK Larnaca,Cyp

Sturm Graz,Oos 

5-0 

Helsinki,Fin   

Ljubljana,Slo  

1-4

Un.Craiova,Roe 

RB Leipzig,Dui 

1-1 

Kopenhagen,Den 

CSKA Sofia,Bul 

2-1 

KF Kukësi,Alb  

Tor.Kutaisi,Geo

2-1

Apoel,Cyp      

H.Beër Sjeva,Is

3-1

Midtjylland,Den

New Saints,Wal 

3-1 

Suduva,Lit     

Sp.Jurmala,Let 

0-0

CFR Cluj,Roe   

Alasjkert,Arm  

5-0

Niederkorn,Lux

FK Oefa,Rus    

2-2

Zalgiris,Lit   

Sevilla,Spa    

0-5 

Molde FK,Noo   

Hibernian,Sch  

3-0 

FC Zenit,Rus   

Din.Minsk,WRu 

8-1

Luzern,Zwi     

Olympiakos,Gri 

1-3

Macc.T.Aviv,Isr

Pjoenik,Arm    

2-1

Din.Brest,WRu  

Ap.Limasol,Cyp 

1-0 

LASK Linz,Oos  

Besiktas,Tur   

2-1 

FC Basel,Zwi   

Vitesse

1-0 

Dudelange,Lux

Legia Wars.Pol 

2-2 

Zrinjski,Bos   

Loedogorets,Bul

1-1 

Brondby IF,Den 

Sp.Subotica,Ser

2-1 

Atalanta,Ita   

Hap.Haifa,Isr  

2-0

Maribor,Slo    

Rangers,Sch    

0-0

Lech Poznan,Pol

Racing Genk,Bel

1-2

Feyenoord

AS Trencín,Slw 

1-1

AA Gent,Bel    

Jagiellonia,Pol

3-1

Rapid Wien,Oos 

Slovan Brat.Slw

3-2

FCSB,Roe       

Hajd.Split,Kro 

2-1

Partizan,Ser   

Nordsjaell.Den 

3-2

Rosenborg,Noo  

Cork City,Ier  

3-0

Bordeaux,Fra   

Marioepol,Oek  

0-1

Burnley,Eng    

Basaksehir,Tur 

1-0

HNK Rijeka,Kro 

Sarpsborg,Noo  

0-1

Valur,IJs      

FC Sheriff,Mol 

2-1

FC Braga,Por   

Zorja Loeg.Oek 

2-2

 

uitslagen Derde kwalificatieronde Europa League

Programma 9 augustus

 

thuis

uit

uitslag

FK Oefa,Rus    

Niederkorn,Lux 

2-1

Sp.Jurmala,Let 

Suduva,Lit     

0-1 

Alasjkert,Arm  

CFR Cluj,Roe   

0-2 

Hapoel Haifa,Isr

Atalanta,Ita   

1-4

RB Leipzig,Dui 

Univ.Craiova,Roe

 3-1

AS Trencín,Slw 

Feyenoord

4-0

Torp.Kutaisi,Geo

KF Kukësi,Alb  

5-2 

Hap.Beër Sjeva,Is

Apoel,Cyp      

2-2 

FC Sheriff,Mol 

Valur,IJs      

1-0 

Loedogorets,Bul

Zrinjski,Bos   

1-0 

Apol.Limasol,Cyp

Dinamo Brest,WRu

4-0

Marioepol,Oek  

Bordeaux,Fra 

1-3

Sigma Olomouc,Tsj

Kairat Almaty,Kaz

2-0

Sturm Graz,Oos 

AEK Larnaca,Cyp

0-5

Dinamo Minsk,WRu

FC Zenit,Rus   

4-0

Jagiellonia,Pol

AA Gent,Bel     

0-1

CSKA Sofia,Bul 

Kopenhagen,Den 

1-2 

Nordsjaelland,Den

Partizan,Ser

1-1 

Vitesse

FC Basel,Zwi   

 0-1

Ol.Ljubljana,Slo

HJK Helsinki,Fin

3-0 

Besiktas,Tur   

LASK Linz,Oos  

1-0 

Olympiakos,Gri 

Luzern,Zwi      

4-0 

Racing Genk,Bel

Lech Poznan,Pol

2-0

Basaksehir,Tur 

Burnley,Eng    

0-0

Zorj.Loegansk,Oek

FC Braga,Por   

1-1

New Saints,Wal 

Midtjylland,Den

0-2

Cork City,Ier  

Rosenborg,Noo  

0-2

Sp.Subotica,Ser

Brondby IF,Den 

0-2 

Rangers,Sch    

Maribor,Slo 

3-1

Hajduk Split,Kro

FCSB,Roe       

0-0

Hibernian,Sch  

Molde FK,Noo   

0-0

Sarpsborg,Noo  

HNK Rijeka,Kro 

1-1

Legia Warschau,Po

Dudelange,Lux  

1-2

Sl.Bratislava,Slw

Rapid Wien,Oos   

 2-1

Sevilla,Spa    

Zalgiris,Lit   

1-0 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media