uitslagen Derde kwalificatie ronde Champions League

Programma 13 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Karabach

APOEL FC

18.30

0-2

Rosenborg

Maribor

19.00

3-1

Dynamo Kiev

Club Brugge

19.30

3-3

FC Kopenhagen

Rode Ster Belgrado

20.00

1-1

Ferencváros

Rode Ster Belgrado

20.00

0-4

Ajax

PAOK Saloniki

20.30

3-2 

LASK Linz

FC Basel

20.30

3-1 

Olympiakos

Istanbul Basaksehir

20.30

2-0

Celtic

CFR Cluj

20.45

3-4

FC Porto

FC Krasnodar

21.00

2-3

 

Programma 6 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

PAOK Saloniki

Ajax

19.00

2-2

APOEL FC

Karabach

19.00

1-2 

Dinamo Zagreb

Ferencváros

20.00

1-1 

Club Brugge

Dynamo Kiev

20.30

1-0 

Rode Ster Belgrado

FC Kopenhagen

20.45

1-1 

 

Programma 7 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Krasnodar

FC Porto

19.00

0-1

Istanbul Basaksehir

Olympiakos

19.45

0-1 

FC Basel

LASK Linz

20.00

1-2 

CFR Cluj

Celtic

20.00

1-1 

Maribor

Rosenborg

20.15

1-3 

 Returns op dinsdag 13 augustus.

uitslagen Tweede kwalificatie ronde Champions League

Programma 30 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

JK Nõmme Kalju

Celtic

19.00

0-2

APOEL FC

FK Sutjeska

19.00

3-0 

Maccabi Tel Aviv

CFR Cluj

19.00

2-2

FC Basel

PSV

20.00

2-1 

Dinamo Zagreb

FC Saburtalo Tbilisi

20.00

3-0 

Valletta FC

Ferencváros

20.00

1-1 

Olympiakos

Viktoria Pilsen

20.30

4-0 

 

Programma 31 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HJK Helsinki

Rode Ster Belgrado

19.00

2-1

AIK Solna

Maribor

19.00

3-2 

Karabach

Dundalk FC

19.00

3-0 

Rosenborg

FC BATE Borisov

19.00

2-1 

FC Kopenhagen

The New Saints FC

19.45

1-0 

 

Programma 23 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Viktoria Pilsen

Olympiakos

19.00

0-0

FC Saburtalo Tbilisi

Dinamo Zagreb

19.00

0-2 

PSV

FC Basel

20.00

3-2 

The New Saints FC

FC Kopenhagen

20.00

0-2 

FK Sutjeska

APOEL FC

20.15

0-1 

 

Programma 24 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC BATE Borisov

Rosenborg

19.00

2-1

Ferencváros

Valletta FC

20.00

3-1 

CFR Cluj

Maccabi Tel Aviv

20.00

1-0

Maribor

AIK Solna

20.15

2.1

Rode Ster Belgrado

HJK Helsinki

20.45

2-0

Celtic

JK Nõmme Kalju

20.45

5-0 

Dundalk FC

Karabach

20.45

1-1 

  

uitslagen Eerste ronde kwalificatie Champions League

programma 17 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AIK,Zwe

Ararat,Arm     

18.00

3-1

Qarabag,Aze

Partizani,Alb  

18.00

2-0

Rosenborg,Noo

Linfield,NIe   

20.00

4-0

Riga,Let       

Dundalk,Ie +

20.00

0-0

Loedogorets,Bul

Ferencvar.Hon

20.00

2-3

Piast,Pol      

Bate Bor.,WRu

20.00

1-2

CFR Cluj,Roe

Astana,Kaz     

20.30

3-1

Maribor,Slo

V.Reykjavik,IJs

20.30

2-0

Celtic,Sch

Sarajevo,Bos   

20.45

2-1

Sutjeska,Mnt  +

Slovan Brat.Slw

20.45

1-1

 

Programma 16 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Shkëndija,NMa

N.Kalju,Est

18.00

1-2

Saboert.,Geo

FC Sheriff,Mol 

20.00

1-3

HB Tórshavn,Fae

Helsinki,Fin

20.30

2-2

Valletta,Mlt

Dudelange,Lux  

20.30

1-1

Feronikeli,Kos 

New Saints,Wal 

21.00

0-1

Rode Ster,Ser 

Suduva,Lit     

21.00

2-1

 

Programma 9 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Astana

CFR Cluj

15.00

1-0

Ararat Armenia

AIK Solna

16.00

2-1 

HJK Helsinki

HB Tórshavn

18.00

3-0 

JK Nõmme Kalju

KF Shkëndija

18.00

0-1 

FK Sarajevo

Celtic

19.45

1-3 

The New Saints FC

KF Feronikeli

20.00

2-2 

Dudelange

Valletta FC

20.00

2-2 

FK Suduva

Rode Ster Belgrado

20.00

0-0 

 

Programma 10  juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FK Partizani

Karabach

17.30

0-0

FC BATE Borisov

GKS Piast Gliwice

19.00

1-1

Sheriff Tiraspol

FC Saburtalo Tbilisi

19.00

0-3 

Ferencváros

Ludogorets Razgrad

20.00

2-1 

Slovan Bratislava

FK Sutjeska

20.15

1-1 

Dundalk FC

Riga FC

20.45

0-0

Linfield FC

Rosenborg

20.45

0-2

Valur Reykjavík

Maribor

22.00

0-3 

 

 Volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook op sociale media

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram