Programma Champions League per speeldag

Programma 19 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ajax

AKE

18.55

3-0

Sjacht.Donetsk   

Hoffenheim  

18.55

2-2

Benfica

Bayern München  

21.00

0-2

Manchester City  

Olymp.Lyonnais   

21.00

1-2

Real Madrid      

AS Roma

21.00

3-0

Viktoria Plzen   

CSKA Moskou      

21.00

2-2

Valencia         

Juventus

21.00

0-2

BSC Young Boys 

Manchester Utd   

21.00

0-3



Programma 18 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Barcelona

PSV

18.55

4-0

Internazionale

Tottenham Hotspur

18.55

2-1

Club Brugge

Borussia Dortmund

21.00

0-1

AS Monaco

Atlético Madrid

21.00

1-2

Liverpool

Paris Saint-Germain

21.00

3-2

Rode Ster Belgrado

Napoli

21.00

0-0

Galatasaray

Lokomotiv Moskou

21-00

3-0

FC Schalke 04

FC Porto

21.00

1-1

 

volledig Programma Champions League groepsfase 2018 per maand

Dinsdag 2 oktober:

 

Groep E:
21.00 uur: Bayern München - Ajax
21.00 uur: AEK Athene - Benfica

Groep F:
18.55 uur: 1899 Hoffenheim - Manchester City
21.00 uur: Olympique Lyon - Shakhtar Donetsk

Groep G:
21.00 uur: CSKA Moskou - Real Madrid
21.00 uur: AS Roma - Viktoria Pilsen

Groep H:
18.55 uur: Juventus - Young Boys
21.00 uur: Manchester Utd - Valencia

Woensdag 3 oktober:

Groep A:
21.00 uur: Atlético Madrid - Club Brugge
21.00 uur: Borussia Dortmund - AS Monaco

Groep B:
21.00 uur: Tottenham Hotspur - FC Barcelona
21.00 uur: PSV - Internazionale

Groep C:
18.55 uur: Paris Saint-Germain - Rode Ster Belgrado
21.00 uur: Napoli - Liverpool

Groep D:
18.55 uur: Lokomotiv Moskou - FC Schalke 04
21.00 uur: FC Porto - Galatasaray

poule indeling Champions League 2018

Groep A:
1. Atlético Madrid
2. Borussia Dortmund
3. AS Monaco
4. Club Brugge

Groep B:
1. FC Barcelona
2. Tottenham Hotspur
3. PSV
4. Internazionale

Groep C:
1. Paris Saint-Germain
2. Napoli
3. Liverpool
4. Rode Ster Belgrado

Groep D:
1. Lokomotiv Moskou
2. FC Porto
3. FC Schalke 04
4. Galatasaray

Groep E:
1. Bayern München
2. Benfica
3. Ajax
4. AEK Athene

Groep F:
1. Manchester City
2. Shakhtar Donetsk
3. Olympique Lyon
4. 1899 Hoffenheim

Groep G:
1. Real Madrid
2. AS Roma
3. CSKA Moskou
4. Viktoria Pilsen

Groep H:
1. Juventus
2. Manchester Utd
3. Valencia
4. Young Boys

Programma groepsfase Champions League  per week

Dinsdag 18 september:

Groep A:
21.00 uur: Club Brugge - Borussia Dortmund
21.00 uur: AS Monaco - Atlético Madrid

Groep B:
18.55 uur: FC Barcelona - PSV
18.55 uur: Internazionale - Tottenham Hotspur

Groep C:
21.00 uur: Liverpool - Paris Saint-Germain
21.00 uur: Rode Ster Belgrado - Napoli

Groep D:
21.00 uur: Galatasaray - Lokomotiv Moskou
21.00 uur: FC Schalke 04 - FC Porto

Woensdag 19 september:

Groep E:
18.55 uur: Ajax - AEK Athene
21.00 uur: Benfica - Bayern München

Groep F:
18.55 uur: Shakhtar Donetsk - 1899 Hoffenheim
21.00 uur: Manchester City - Olympique Lyon

Groep G:
21.00 uur: Real Madrid - AS Roma
21.00 uur: Viktoria Pilsen - CSKA Moskou

Groep H:
21.00 uur: Young Boys - Manchester Utd
21.00 uur: Valencia - Juventus

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media