Loting Groepsfase Champions League 2019 - 2020

programma groepsfase per ronde

Programma 11 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Dinamo Zagreb

Manchester City

18.55

1-4

Shakhtar Donetsk

Atalanta 

18.55

0-3

Paris Saint-Germain

Galatasaray 

21.00

5-0

Club Brugge

Real Madrid

21.00

1-3

Bayern München

Tottenh.Hotspur

21.00

3-1

Olympiakos

Rode Ster Belgrado 

21.00

1-0

Bayer 04 Leverkusen

Juventus

21.00

0-2

Atlético Madrid

Lokomotiv Moskou

21.00

2-0

Programma 10 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Napoli

KRC Genk

18.55

4-0

FC Salzburg

Liverpool

18.55

0-2

Borussia Dortmund

Slavia Praag

21.00

2-1

Internazionale

FC Barcelona

21.00

1-2

Olympique Lyon

RB Leipzig

21.00

2-2

Benfica

Zenit

21.00

3-0

Chelsea

LOSC Lille

21.00

2-1

Ajax

Valencia

21.00

0-1

 

programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Galatasaray

Club Brugge

18.55

1-1

Lokomotiv Moskou

Bayer 04 Leverkusen

18.55

0-2

Real Madrid

Paris Saint-Germain

21.00

2-2

Rode Ster Belgrado

Bayern München

21.00

0-6

Tottenham Hotspur

Olympiakos

21.00

4-2

Atalanta

Dinamo Zagreb

21.00

2-0

Manchester City

Shakhtar Donetsk

21.00

1-1

 

programma 27 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zenit

Olympique Lyon

18.55

2-0

Valencia

 Chelsea

18.55

2-2

Liverpool

Napoli

21.00

1-1

KRC Genk

FC Salzburg

21.00

1-4

FC Barcelona

 Borussia Dortmund

21.00

3-1

Slavia Praag

 Internazionale

21.00

1-3

RB Leipzig

Benfica

21.00

2-2

LOSC Lille

Ajax

21.00

0-2

 

Programma 6 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bayern München

Olympiakos

18.55

2-0

Lokomotiv Moskou

Juventus

18.55

1-2

Paris Saint-Germain

Club Brugge

21.00

1-0

Real Madrid

Galatasaray

21.00

0-0

Rode Ster Belgrado

Tottenham Hotspur

21.00

0-4

Dinamo Zagreb

Shakhtar Donetsk

21.00

3-3

Atalanta

Manchester City 

21.00

1-1

Bayer 04 Leverkusen

Atlético Madrid

21.00

2-1

Programma 5 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zenit

RB Leipzig

18.55

0-2

FC Barcelona

Slavia Praag

18.55

0-0

Napoli

FC Salzburg

21.00

1-1

Liverpool

KRC Genk

21.00

2-1

Borussia Dortmund

Internazionale

21.00

3-2

Olympique Lyon

Benfica

21.00

3-1

Chelsea

Ajax

21.00

4-4

Valencia

LOSC Lille

21.00

4-1

Programma 23 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ajax

Chelsea

18.55

0-1

RB Leipzig

FC Zenit

18.55

2-1

RB Salzburg

Napoli   

21.00

2-3

RC Genk

Liverpool

21.00

1-4

Slavia Praag

FC Barcelona

21.00

1-2

Internazionale

Boruss.Dortmund

21.00

2-0

Benfica

Olymp.Lyonnais

21.00

2-1

Lille  

Valencia

21.00

0-1

 

Programma 22 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Shakhtar Donetsk

Dinamo Zagreb

18.55

2-2

Atlético Madrid

Bayer 04 Leverkusen

18.55

1-0

Club Brugge

Paris Saint-Germain

21.00

0-5

Galatasaray 

Real Madrid

21.00

0-1

Olympiakos

Bayern München

21.00

2-3

Tottenham Hotspur

Rode Ster Belgrado

21.00

5-0

Manchester City

Atalanta

21.00

5-1

Juventus

Lokomotiv Moskou

21.00

2-1

 

Programma 1 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Madrid

Club Brugge

18.55

2-2

Atalanta

Shakhtar Donetsk

18.55

1-2

Galatasaray

Paris Saint-Germain

21.00

0-1

Tottenham Hotspur

Bayern München

21.00

2-7 

Rode Ster Belgrado

Olympiakos

21.00

3-1 

Manchester City

Dinamo Zagreb

21.00

2-0 

Juventus

Bayer 04 Leverkusen

21.00

2-0 

Lokomotiv Moskou

Atlético Madrid

21.00

0-2 

 

Programma 2 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KRC Genk

Napoli

18.55

0-0

Slavia Praag

Borussia Dortmund

18.55L

0-2 

Liverpool

FC Salzburg

21.00

4-3 

FC Barcelona

Internazionale

21.00

2-1 

RB Leipzig

Olympique Lyon

21.00

0-2 

Zenit

Benfica

21,00

3-1 

LOSC Lille

Chelsea

21.00

1-2 

Valencia

Ajax

21.00

0-3 

 

Programma 17 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Internazionale

Slavia Praag

18.55

1-1

Olympique Lyon

Zenit

18.55

1-1 

Napoli

Liverpool

21.00

2-0 

FC Salzburg

KRC Genk

21.00

6-2 

Borussia Dortmund

FC Barcelona

21.00

0-0 

Benfica

RB Leipzig

21.00

1-2 

Chelsea

Valencia

21.00

0-1 

Ajax

LOSC Lille

21.00

3-0 

 

Programma 18 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Galatasaray

18.55

0-0 

Olympiakos

Tottenham Hotspur

18.55

2-2 

Paris Saint-Germain

Real Madrid

21.00

3-0 

Bayern München

Rode Ster Belgrado

21.00

3-0 

Dinamo Zagreb

Atalanta

21.00

4-0

Shakhtar Donetsk

Manchester City

21.00

0-3

Manchester City

Lokomotiv Moskou

21.00

1-2

Atlético Madrid

Juventus

21.00

2-2 

 

 Volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook op sociale media

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram