programma Bundesliga Per week seizoen 2018 - 2019

Programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Bayern München

SV Werder Bremen

15.30

1-0

Bayer 04 Leverkusen

 1. FC Nürnberg

15.30

2-0 

FC Augsburg

VfB Stuttgart

15.30

6-0 

1. FSV Mainz 05

Fortuna Düsseldorf

15.30

3-1 

Borussia M'gladbach

RB Leipzig

18.30

1-2 

FC Schalke 04

1899 Hoffenheim

20.30

2-5 

 

Programma 21 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Freiburg

Borussia Dortmund

15.30

0-4

Hertha BSC

Hannover 96

18.00

0-0 

 

Programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VfL Wolfsburg

Eintracht Frankfurt

20.30

 

 

uitslagen overzicht Bundesliga seizoen 2018 - 2019

Programma 12 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1. FC Nürnberg

FC Schalke 04

20,30

1-1 

 

Programma 13 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RB Leipzig

VfL Wolfsburg

15.30

2-0

VfB Stuttgart

Bayer 04 Leverkusen

15.30

0-1

SV Werder Bremen

SC Freiburg

15.30

2-1

Hannover 96

Borussia M'gladbach

15.30

0-1

Borussia Dortmund

1. FSV Mainz 05

18.30

2-1

 

Programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1899 Hoffenheim

Hertha BSC

15.30

2-0 

Fortuna Düsseldorf

FC Bayern München

15.30

1-4

Eintracht Frankfurt

FC Augsburg

18.00

1-3 

 

 

Programma 5 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1. FSV Mainz 05

SC Freiburg

20.30

5-0

 

Programma  6  April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Schalke 04

Eintracht Frankfurt

15.30

1-2

Bayer 04 Leverkusen

RB Leipzig

15.30

2-4

VfB Stuttgart

1. FC Nürnberg

15.30

1-1

Hertha BSC

Fortuna Düsseldorf

15.30

1-2

VfL Wolfsburg

Hannover 96

15.30

1-1

FC Bayern München

Borussia Dortmund

18.30

5-0

 

Programma  7  April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Augsburg

1899 Hoffenheim

15.30

0-4

Borussia M'gladbach

SV Werder Bremen

18.00

1.1

 

 

Programma 29 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1899 Hoffenheim

Bayer 04 Leverkusen

20.30

4-1

 

Programma 30 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia Dortmund

VfL Wolfsburg

15.30

2-0

SV Werder Bremen

1. FSV Mainz 05

15.30

3-1

SC Freiburg

FC Bayern München

15.30

1-1

Fortuna Düsseldorf

Borussia M'gladbach

15.30

3-1 

1. FC Nürnberg

FC Augsburg

15.30

3-0 

RB Leipzig

Hertha BSC

18.30

5-0 

 

Programma 31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hannover 96

FC Schalke 04

15.30

0-1

Eintracht Frankfurt

VfB Stuttgart

18.00

3-0

 

 

Programma 15 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia M'gladbach

SC Freiburg

20.30

1-1

 

Programma 16 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Schalke 04

RB Leipzig

15.30

0-1

VfB Stuttgart

1899 Hoffenheim

15.30

1-1 

FC Augsburg

Hannover 96

15.30

3-1 

VfL Wolfsburg

Fortuna Düsseldorf

15.30

5-2 

Hertha BSC

Borussia Dortmund

18.30

2-3 

 

Programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bayer 04 Leverkusen

SV Werder Bremen

15.30

1-3

Eintracht Frankfurt

1. FC Nürnberg

15.30

1-0 

FC Bayern München

1. FSV Mainz 05

18.00

6-0

 

 

Programma 8 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Werder Bremen

FC Schalke 04

20.30

4-2 

 

Programma 9 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Bayern München

VfL Wolfsburg

15.30

6-1

Borussia Dortmund

VFB Stuttgart 

15.30

3-1

RB Leipzig

FC Augsburg

15.30

0-0 

SC Freiburg

Hertha BSC

15.30

2-1 

Hertha BSC

Borussia M'gladbach

18.30

0-1 

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1899 Hoffenheim

1. FC Nürnberg

15.30

2-1 

Hannover 96

Bayer 04 Leverkusen

18.00

2-3

 

Programma 11 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fortuna Düsseldorf

Eintracht Frankfurt

20.30

0-3

 

Programma 1 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Augsburg

Borussia Dortmund

20.30

2-1

 

Programma 2 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Schalke 04

Fortuna Düsseldorf

15.30

0-4

Bayer 04 Leverkusen

SC Freiburg

15.30

2-0 

Eintracht Frankfurt

1899 Hoffenheim

15.30

3-2 

Hertha BSC

1. FSV Mainz 05

15.30

2-1 

1. FC Nürnberg

RB Leipzig

15.30

0-1 

Borussia M'gladbach

FC Bayern München

18.30

1-5 

 

Programma 3maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VfB Stuttgart

Hannover 96

15.30

5-1

VfL Wolfsburg

SV Werder Bremen

18.00

1-1

 

 

Programma 22 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Werder Bremen

VfB Stuttgart

20.30

1-1

 

Programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Bayern München

Hertha BSC

15.30

1-0

Borussia M'gladbach

VfL Wolfsburg

15.30

0-3

:SC Freiburg

FC Augsburg

15.30

5-1

1. FSV Mainz 05

FC Schalke 04

15.30

3-0 

Fortuna Düsseldorf

1. FC Nürnberg

18.30

2-1

 

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hannover 96

Eintracht Frankfurt

15.30

0-3

Borussia Dortmund

Bayer 04 Leverkusen

18.00

3-2 

 


Programma 25 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RB Leipzig

1899 Hoffenheim

20.30

1-1

 

Programma 15 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Augsburg

FC Bayern München

20.30

2-3

 

Programma 16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Schalke 04

SC Freiburg

15.30

0-0

1899 Hoffenheim

 Hannover 96

15.30

3-0

VfB Stuttgart

RB Leipzig

15.30

1-3 

VfL Wolfsburg

1. FSV Mainz 05

15.30

3-0

Hertha BSC

SV Werder Bremen

18.30

1-1

 

Programma 17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eintracht Frankfurt

Borussia M'gladbach

15.30

1-1

Bayer 04 Leverkusen

Fortuna Düsseldorf

18.00

2-0

 

Programma 18 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1. FC Nürnberg

Borussia Dortmund

20.30

0-0

 

 

Programma 8 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

1. FSV Mainz 05

Bayer 04 Leverkusen

20.30

1-5

 

Programma 9 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia Dortmund

1899 Hoffenheim

15.30

1-3

RB Leipzig

Eintracht Frankfurt

15.30

0-0 

Borussia M'gladbach

Hertha BSC

15.30

0-3 

Hannover 96

1. FC Nürnberg

15.30

2-0

SC Freiburg

VfL Wolfsburg

15.30

3-3 

FC Bayern München

FC Schalke 04

18.30

3-1

 

Programma 10 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Werder Bremen

FC Augsburg

15.30

4-0

Fortuna Düsseldorf

VfB Stuttgart

18.00

3-0

 

 

programma 1 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hannover 96

RB Leipzig

20.30

0-3

 

programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1899 Hoffenheim

Fortuna Düsseldorf

15.30

1-1

Bayer 04 Leverkusen

FC Bayern München

15.30

3-1 

Eintracht Frankfurt

Borussia Dortmund

15.30

1-1 

Hertha BSC

VfL Wolfsburg

15.30

0-1 

1. FC Nürnberg

SV Werder Bremen

15.30

1-1 

FC Schalke 04

Borussia M'gladbach

18.30

0-2 

 

programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Augsburg

1. FSV Mainz 05

15.30

3-0

VfB Stuttgart

SC Freiburg

18.00

2-2 

 

 

programma 25 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hertha BSC

FC Schalke 04

20.30

2-2

 

programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia Dortmund

Hannover 96

15.30

5-1 

Borussia M'gladbach

FC Augsburg

15.30

2-0

SC Freiburg

1899 Hoffenheim

15.30

2-4

1. FSV Mainz 05

1. FC Nürnberg

15.30

2-1 

VfL Wolfsburg

Bayer 04 Leverkusen

15.30

0-3

SV Werder Bremen

Eintracht Frankfurt

18.30

2-2 

 

programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Bayern München

VfB Stuttgart

15.30

4-1

Fortuna Düsseldorf

RB Leipzig

18.00

0-4 

 

 

 

 

Programma 18 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1899 Hoffenheim

FC Bayern München

20.30

1-3

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bayer 04 Leverkusen

Borussia M'gladbach

15.30

0-1

VfB Stuttgart

1. FSV Mainz 05

15.30

2-3 

Eintracht Frankfurt

SC Freiburg

15.30

3-1 

FC Augsburg

Fortuna Düsseldorf

15.30

1-2 

Hannover 96

SV Werder Bremen

15.30

0-1 

RB Leipzig

Borussia Dortmund

18.30

0-1 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1. FC Nürnberg

Hertha BSC

15.30

1-3

FC Schalke 04

VfL Wolfsburg

18.00

2-1

 

 

programma 21 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia Dortmund

Borussia M'gladbach

20.30

2-1

 

programma 22 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bayer 04 Leverkusen

Hertha BSC

15.30

2-1

RB Leipzig

SV Werder Bremen

15.30

3-2

VfB Stuttgart

FC Schalke 04

15.30

1-3

Hannover 96

Fortuna Düsseldorf

15.30

0-1

1. FC Nürnberg

SC Freiburg

15.30

0-1

Eintracht Frankfurt

FC Bayern München

18.30

0-3

 

programma 23 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Augsburg

 VfL Wolfsburg

15.30

1-3

1899 Hoffenheim

1. FSV Mainz 05

18.00

1-1 

 

 

programma 18 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia M'gladbach

1. FC Nürnberg

18.30

2-0

Hertha BSC

FC Augsburg

20.30

2-2

VfL Wolfsburg

VfB Stuttgart

20-30

2-0

Fortuna Düsseldorf

Borussia Dortmund

20.30

2-1

 

programma 19 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Schalke 04

Bayer 04 Leverkusen

18.30

1-2

FC Bayern München

RB Leipzig

20.30

1-0 

SV Werder Bremen

1899 Hoffenheim

20.30

1-1 

SC Freiburg

Hannover 96

20.30

1-1 

1. FSV Mainz 05

Eintracht Frankfurt

20.30

2-2 

 

 

programma 14 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1. FC Nürnberg

VfL Wolfsburg

20.30

0-2

 

programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1899 Hoffenheim

Borussia M'gladbach

15.30

0-0

VfB Stuttgart

Hertha BSC

15.30

2-1 

FC Augsburg

FC Schalke 04

15.30

1-1 

Hannover 96

FC Bayern München

15.30

0-4 

Fortuna Düsseldorf

SC Freiburg

15.30

2-0 

Borussia Dortmund

SV Werder Bremen

18.30

2-1 

 

programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RB Leipzig

1. FSV Mainz 05

15.30

4-0

Eintracht Frankfurt

Bayer 04 Leverkusen

18.00

2-1

 

 

Programma 7 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Werder Bremen

Fortuna Düsseldorf

20.30

3-1

 

Programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Bayern München

1. FC Nürnberg

15.30

3-0

FC Schalke 04

Borussia Dortmund

15.30

1-2 

Bayer 04 Leverkusen

FC Augsburg

15.30

1-0 

SC Freiburg

RB Leipzig

15-30

3-0 

VfL Wolfsburg

1899 Hoffenheim

15.30

2-2

Hertha BSC

Eintracht Frankfurt

18.30

1-0

 

Programma 9  december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1. FSV Mainz 05

Hannover 96

15.30

1-1

Borussia M'gladbach

VfB Stuttgart

18,00

3-0

 

programma 30 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fortuna Düsseldorf

1. FSV Mainz 05

20.30

0-1

 

programma 1 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia Dortmund

SC Freiburg

15.30

2-0

VfB Stuttgart

FC Augsburg

15.30

1-0 

SV Werder Bremen

FC Bayern München

15.30

1-2

Hannover 96

Hertha BSC

15.30

0-2 

1899 Hoffenheim

FC Schalke 04

18.30

1-1

 

programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RB Leipzig

Borussia M'gladbach

15.30

2-0

Eintracht Frankfurt

VfL Wolfsburg

18.00

1-2 

 

programma 23 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bayer 04 Leverkusen

VfB Stuttgart

20.30

2-0 

 

programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Bayern München

Fortuna Düsseldorf

15.30

3-3

Hertha BSC

1899 Hoffenheim

15.30

3-3                 

FC Augsburg

Eintracht Frankfurt

15.30

1-3 

1. FSV Mainz 05

Borussia Dortmund

15.30

1-2 

VfL Wolfsburg

RB Leipzig

15.30

1-0 

FC Schalke 04

1. FC Nürnberg

18.30

5-2

 

programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Freiburg

SV Werder Bremen

15.30

1-1 

Borussia M'gladbach

Hannover 96

18.00

4-1

 

programma 9  november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hannover 96

VfL Wolfsburg

20.30

2-1

 

programma 10 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1899 Hoffenheim

FC Augsburg

15.30

2-1

SV Werder Bremen

Borussia M'gladbach

15.30

1-3 

SC Freiburg

1. FSV Mainz 05

15.30

1-3 

Fortuna Düsseldorf

Hertha BSC

15.30

4-1 

1. FC Nürnberg

VfB Stuttgart

15.30

0-2 

Borussia Dortmund

FC Bayern München

18.30

3-2 

 

programma 11 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RB Leipzig

Bayer 04 Leverkusen

15.30

3-0 

Eintracht Frankfurt

FC Schalke 04

18.00

3-0

 

Programma 2 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VfB Stuttgart

Eintracht Frankfurt

20.30

0-3

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Bayern München

SC Freiburg

15.30

1-1

FC Schalke 04

Hannover 96

15.30

3-1

Bayer 04 Leverkusen

1899 Hoffenheim

15.30

1-4

FC Augsburg

1. FC Nürnberg

15.30

2-2

VfL Wolfsburg

Borussia Dortmund

15.30

0-1

Hertha BSC

RB Leipzig

18.30

0-3

Programma 4 November

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia M'gladbach

Fortuna Düsseldorf

15.30

3-0

1. FSV Mainz 05

 SV Werder Bremen

18.00

2-1 

 

programma 26 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Freiburg

Borussia M'gladbach

20.30

3-1


programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia Dortmund

Hertha BSC

15.30

2-2

Hannover 96

FC Augsburg

15.30

1-2

1. FSV Mainz 05

FC Bayern München

15.30

1-2

Fortuna Düsseldorf

VfL Wolfsburg

15.30

0-3

1899 Hoffenheim

VfB Stuttgart

18.30

4-0


programma 28 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1. FC Nürnberg

Eintracht Frankfurt

15.30

1-1

RB Leipzig

FC Schalke 04

15.30

0-0

SV Werder Bremen

Bayer 04 Leverkusen

18.00

2-6

 

 

programma 19 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eintracht Frankfurt

Fortuna Düsseldorf

20.30

7-1

 

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bayer 04 Leverkusen

Hannover 96

15.30

2-2

VfB Stuttgart

Borussia Dortmund

15.30

0-4

FC Augsburg

RB Leipzig

15.30

0-0

VfL Wolfsburg

FC Bayern München

15.30

1-3

1. FC Nürnberg

1899 Hoffenheim

15.30

1-3

FC Schalke 04

SV Werder Bremen

18.30

0-2

 

Programma 21 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hertha BSC

SC Freiburg

15.30

1-1

Borussia M'gladbach

1. FSV Mainz 05

18.00

4-0

 

programma 5 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Werder Bremen

 VfL Wolfsburg

20.30

2-0

 

programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia Dortmund

FC Augsburg

15.30

4-3

 Hannover 96

VfB Stuttgart

15.30

3-1 

1. FSV Mainz 05

Hertha BSC

15.30

0-0 

Fortuna Düsseldorf

FC Schalke 04

15.30

0-2 

FC Bayern München

Borussia M'gladbach

18.30

0-3 

 

programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Freiburg

Bayer 04 Leverkusen

13.30

0-0

1899 Hoffenheim

Eintracht Frankfurt

15.30

1-2 

RB Leipzig

1. FC Nürnberg

18.00

6-0

 

 

Programma 28 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hertha BSC

FC Bayern München

20.30

2-0

 

Programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VfB Stuttgart

SV Werder Bremen

15.30

2-1

VfL Wolfsburg

Borussia M'gladbach

15.30

2-2

1. FC Nürnberg

Fortuna Düsseldorf

15.30

3-0

1899 Hoffenheim

RB Leipzig

15.30

1-3

FC Schalke 04

1. FSV Mainz 05

15.30

1-0

Bayer 04 Leverkusen

Borussia Dortmund

18.30

2-4 

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eintracht Frankfurt

Hannover 96

15.30

4-1 

FC Augsburg

SC Freiburg

18.00

4-1

 

 

 

 

 

Programma 25 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Werder Bremen

Hertha BSC

18.30

3-1

FC Bayern München

FC Augsburg

20.30

1-1

SC Freiburg

FC Schalke 04

20.30

1-0

Hannover 96

1899 Hoffenheim

20.30

1-3

 

Programma 26 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fortuna Düsseldorf

Bayer 04 Leverkusen

18.30

1-2

Borussia Dortmund

 1. FC Nürnberg

20.30

7-0

Borussia M'gladbach

Eintracht Frankfurt

20.30

3-1

RB Leipzig

VfB Stuttgart

20.30

2-0

1. FSV Mainz 05

VfL Wolfsburg

20.30

0-0

 

Programma 21 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VfB Stuttgart

Fortuna Düsseldorf

20.30

0-0

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

1899 Hoffenheim

Borussia Dortmund

15.30

1-1

1. FC Nürnberg

Hannover 96

15.30

2-0 

VfL Wolfsburg

SC Freiburg

15.30

1-3

FC Augsburg

Werder Bremen

15.30

2-3

Hertha BSC

Borussia M'gladbach

15.30

4-2

FC Schalke 04

FC Bayern München

18.30

0-2

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bayer 04 Leverkusen

1. FSV Mainz 05

15.30

1-0

Eintracht Frankfurt

RB Leipzig

18.00

1-1 

 

 

Programma 14 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Borussia Dortmund

Eintracht Frankfurt

20.30

3-1

Programma 15 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Bayern München

Bayer Leverkusen

15.30

3-1

Fortuna Düsseldorf

1899 Hoffenheim

15.30

2-1 

1. FSV Mainz 05

FC Augsburg

15.30

2-1 

RB Leipzig

Hannover 96

15.30

3-2 

VfL Wolfsburg

Hertha BSC

15.30

2-2 

Borussia Mönchengladbach

FC Schalke 04

18.30

2-1 

Programma 16 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Werder Bremen

1. FC Nürnberg

15.30

1-1

SC Freiburg      

VfB Stuttgart  

18.00

3-3

 

 

programma 31 augustus

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hannover 96

Borussia Dortmund

20.30

0-0

 

Programma 1 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

1. FC Nürnberg

FSV Mainz 05

15.30

1-1

FC Augsburg 

Borussia Mönchengladbach

15.30

1-1 

Eintracht Frankfurt

Werder Bremen

15.30

1-2 

Bayer Leverkusen

VfL Wolfsburg

15.30

1-3 

1899 Hoffenheim

SC Freiburg 

15.30

3-1 

VfB Stuttgart

FC Bayern München

18.30

0-3 

 

Programma 2 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

RB Leipzig  

Fortuna Düsseldorf

15.30

1-1

Schalke 04

Hertha BSC  

18.00

0-2 

 

 

Programma 24 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Bayern München

1899 Hoffenheim

20.30

3-1

 

Programma 25 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fortuna Düsseldorf

FC Augsburg

15.30

1-2

VfL Wolfsburg

Schalke 04

15.30

2-1 

SC Freiburg       

Eintracht Frankfurt

15.30

0-2

Werder Bremen

Hannover 96

15.30

1-1

Hertha BSC

1. FC Nürnberg

15.30

1-0 

Borussia Mönchengladbach

Bayer Leverkusen

18.30

2-0 

 

Programma 26 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FSV Mainz 05

VfB Stuttgart

15.30

1-0

Borussia Dortmund

RB Leipzig

18.00

4-1

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links